Doğu ve Batı müzisyenlerini birleştirmek- COOM sizleri bekliyor.

Doğu ve Batı müzisyenlerini birleştirmek- COOM sizleri bekliyor.

 

26.Nisan-03.Mayıs tarihleri arasında Olympos/Kumluca’da çeşitli ülkelerden sokak müzisyenleri, EXPO 2016/Antalya’ya hazırlık amacıyla sürdürülebilir bir festival konsepti geliştirmek ve sunmak için buluşacaklar.

 

Programı organize eden Saman Haddad ‘’Sosyal medya konseptimiz içerisinde yaratıcı müzisyenleri destekleyip, aynı zamanda Olympos’da doğa ile antik kültürün olağanüstü ilişkisini göstermek istiyoruz.’’ diyor. Gelecek yıl bizimle olmak isteyen tüm katılımcıların hazırlık buluşması sayılacak ilk festivalin konusu ‘’Sebze’’.

 

Bu festivali bir başarı simgesi haline getirmek için, COOM fikrini bizimle yaşayıp, katkı sağlamak isteyen tüm konukları, taze çiçeklenen doğa içerisinde, en özel sebze yemekleri ile hazırlanan muhteşem ‘’Yeşil Gala’’ menüleri-lezzetlerin sanatsal ve leziz ahengi- beklemektedir.

 

İki genç girişimci Saman Haddad ve Philip Maxrath kamu yararı hedefleyen proje için büyük yatırımlarda bulundular: zaman, Know How, fikirler, emek ve finans- ancak projemize hem destek olup hem de faydalanmak isteyen sponsorlar ve teşvikçiler arıyoruz. Organizasyon sahipleri: ‘’…sürdürülebilir bir gelişime katkı sağlamak amacıyla Olympos/Kumluca bölgesi yararına, beraberce tanıtım yapmak istiyoruz.’’ fikrini vurgulamaktalar.

 

Müzik ve Kültür’ü, doğa ve lezzet’i bir arada yaşamak, biçimlendirmek ve geliştirmek isteyen herkes davetlidir.

www.coom-festval.com